Obwieszczenie nr RI.6733.3CP.7.2026.MA
Na podstawie art. 53 ust. 1 ustawy z dnia 27 marca 2003 o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz.U. 2026 poz. 538) oraz art. 10 Kodeksu postępowania administracyjnego
(Dz.U. 2025 poz. 1691) zawiadamia się że w dniu 02.09.2026 r., została wydana decyzja nr 6733/3CP/2026 o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego, dla zamierzenia inwestycyjnego polegającego na: budowie stacji transformatorowej SN 15kV/nN 0,4 kV, przebudowie i budowie linii napowietrznych SN-15 kV i przebudowie i budowie linii kablowych SN-15 kV. Inwestycja zlokalizowana na części działek ewidencyjnych o numerach 42/9 i 44/1 – obręb ewidencyjny 0003 Długie II, gm. Wąpielsk.
| Odpowiedzialny za treść: | Beata Gabryszewska - Wójt Gminy Wąpielsk |
|---|---|
| Wytworzył: | Beata Gabryszewska - Wójt Gminy Wąpielsk |
| Data wytworzenia: | 02.09.2026 |
| Opublikował w BIP: | Marcin Rempuszewski |
| Data opublikowania: | 03.09.2026 11:12 |
| Liczba wyświetleń: | 2 |
Przepraszamy, funkcjonalność tymczasowo niedostępna.